Zubné náhrady

V našom portfóliu je dostupných veľa typov zubných náhrad a protetických pomôcok. Preto pri výbere náhrady pristupujeme ku každému pacientovi individuálne. Podľa stavu chrupu a Vašich očakávaní sa spoločne dopracujeme k výberu tej pravej pre Vás.

V zásade náhrady delíme na dve hlavné kategórie: fixné (držia pevne v ústach) a snímateľné (dokážete si ich vybrať z úst). Z praxe vieme potvrdiť, že fixné náhrady spĺňajú oveľa väčšie nároky na estetiku a funkciu v ústach. Preto sa k nim prikláňame.

Každého pacienta najskôr vyšetríme. Počas konzultácie spoločne vyberieme zubnú náhradu a povieme si, aké úkony treba urobiť pred začatím jej výroby (ošetriť zubné kazy, preliečiť zubné kanáliky mŕtvych zubov, zubná hygiena…) Dáme Vám termín, počas ktorého potrebné úkony zrealizujeme. Následne pristúpime k výrobe náhrady.

Vďaka technológii CAD/CAM (Computer Aided Design/Computer Aided Manufacturing) a frézovaniu náhrad z nekovových materiálov (keramika, zirkón keramika, BioHPP) dosahujú naši technici dokonalú biokompatibilitu a vynikajúcu presnosť náhrad. Každú náhradu následne vlastnoručne dofarbia podľa Vašich predstáv.