Endodoncia

Liečba koreňových kanálikov v mnohých prípadoch umožňuje ponechať Váš boľavý či mŕtvy zub v ústach.

Hlboké kazy, výplne veľkého rozsahu a úrazy sú prevažnou príčinou poškodení alebo zápalov zubnej drene.

Podľa okolností sa môže dostaviť bolesť, alebo dlhé obdobie relatívneho kľudu. V oboch prípadoch je treba konať, aby sa predišlo ďalšiemu šíreniu zápalu do kosti a okolitých mäkkých tkanív, či krvnou cestou do vzdialenejších orgánov.

Liečba

Spočíva v jej odstránení, v dezinfekcii dreňovej dutiny a koreňových kanálikov a v hermetickom zaplnení daného priestoru koreňovou výplňou. Nájsť všetky koreňové kanáliky a kvalitne ich opracovať je často krát možné len s lupovým zväčšením dna dreňovej dutiny, zhotovením röntgenových snímkov počas liečby a použitím systému trojrozmerného plnenia koreňových kanálikov nahriatym plnivom v tekutom stave.

Podľa potreby dostáva Váš zub následne výstuž koreňovým čapom a kompozitnú výplň, alebo keramickú korunku.

Rada pre našich pacientov

Neodkladajte ošetrenie zubných kazov. Ich zväčšovaním vznikajú zbytočne komplikácie, ktoré sú finančne a časovo náročnejšie, ako keď daný problém riešite včas.

Z

Dokáže zachrániť Váš zub v mnohých situáciách

Z

Zabraňuje vzniku a šíreniu zubnej ložiskovej infekcie

Z

Znižuje náklady súvisiace s náhradou chýbajúceho zuba

Akciové balíčky

Zvýhodnené balíčky našich služieb, navhrnuté tak, aby boli pre Vás naše služby dostupnejšie. 

Akciové balíčky

  Google recenzie

  Pacientske hodnotenia našich služieb

  Dnes mi trhal pan doktor Durica osmičku.dal to na PÁNA !! Bolo to bezbolestne a šup šup. Prostredie super ,ambulancie tak isto a personál na 1 s hviezdičkou. MAXIMALNA SPOKOJNOST a môžem len odporučiť.

  Tomas f.

  Mám panický strach zo zubárov , preto som trhanie osmičky odkladal vyše roka ! No po návšteve tejto kliniky už nepojdem nikde inde ! Tak profesionálny a prijemny prístup som nezažil ! Všetko mi vysvetlili , počkali keď som potreboval prestávku , na všetko odpovedali a zub bol von ani nie za pár sekund , teraz som už po zákroku doma , bolesti sú minimálne , opuch žiadny ! Naozaj ďakujem

  Samco Namysko

  Dnes som bola v DENTAL HARMONY na extrakciu 7 nakoľko sa mi cez víkend zlomila.Nepatrím k nim,aj napriek tomu ma zobrali...ten pristup sestričiek a PÁNA DOKTORA,je neporovnateľný. Sú užasní,milí,pán doktor si pospevoval aj napriek tomu ze sa mojej 7 nechcelo ísť von,a ešte popri tom vysvetloval novým mladým doktorom čo,ako a prečo robí. Za mňa 1*.Perfektný prístup.ĎAKUJEM...veľká spokojnosť

  Zdenka Bihariova