Zubné výplne

Biele plomby sú zhotovené z fotokompozitného materiálu.

Fotokompozitné výplne

Tzv. Biele plomby sú zhotovené z fotokompozitného materiálu. Je to druh syntetickej živice plnenej sklom alebo keramikou, ktorá sa nanáša v tenkých vrstvách a po ožiarení modrým UV svetlom vytvrdne procesom polymerizácie a pevne sa spojí so sklovinou zuba.

Výhodou je, že pacient môže hneď po ošetrení jesť a piť. Je zdravotne nezávadný a farebne dokáže perfektne napodobniť tkanivá zuba a je skoro rovnako pevný ako samotný zub. Jedinou nevýhodou fotokompozitu je jeho citlivosť na pracovný postup pri zhotovovaní bielej plomby.

Je veľmi citlivý na vlhko, preto treba zub dôkladne izolovať od slín. Na zabezpečenie suchého pracovného poľa je najlepšie použiť tenkú blanu, tzv. koferdam, ktorý sa pomocou spony prichytí o ošetrovaný zub a izoluje ho od vlhkého prostredia úst.

Z

Zub ako nový

Z

Vyzerajú ako vaše prirodzené zuby

Z

Nekovové biokompatibilné materiály

Z

Ručné dofarbovanie

Akciové balíčky

Zvýhodnené balíčky našich služieb, navhrnuté tak, aby boli pre Vás naše služby dostupnejšie. 

Akciové balíčky

  Google recenzie

  Pacientske hodnotenia našich služieb

  Dnes mi trhal pan doktor Durica osmičku.dal to na PÁNA !! Bolo to bezbolestne a šup šup. Prostredie super ,ambulancie tak isto a personál na 1 s hviezdičkou. MAXIMALNA SPOKOJNOST a môžem len odporučiť.

  Tomas f.

  Mám panický strach zo zubárov , preto som trhanie osmičky odkladal vyše roka ! No po návšteve tejto kliniky už nepojdem nikde inde ! Tak profesionálny a prijemny prístup som nezažil ! Všetko mi vysvetlili , počkali keď som potreboval prestávku , na všetko odpovedali a zub bol von ani nie za pár sekund , teraz som už po zákroku doma , bolesti sú minimálne , opuch žiadny ! Naozaj ďakujem

  Samco Namysko

  Dnes som bola v DENTAL HARMONY na extrakciu 7 nakoľko sa mi cez víkend zlomila.Nepatrím k nim,aj napriek tomu ma zobrali...ten pristup sestričiek a PÁNA DOKTORA,je neporovnateľný. Sú užasní,milí,pán doktor si pospevoval aj napriek tomu ze sa mojej 7 nechcelo ísť von,a ešte popri tom vysvetloval novým mladým doktorom čo,ako a prečo robí. Za mňa 1*.Perfektný prístup.ĎAKUJEM...veľká spokojnosť

  Zdenka Bihariova