Zubné náhrady

V našom portfóliu je dostupných veľa typov zubných náhrad a protetických pomôcok.

Zubné náhrady

V našom portfóliu je dostupných veľa typov zubných náhrad a protetických pomôcok. Preto pri výbere náhrady pristupujeme ku každému pacientovi individuálne. Podľa stavu chrupu a Vašich očakávaní sa spoločne dopracujeme k výberu tej pravej pre Vás.

V zásade náhrady delíme na dve hlavné kategórie: fixné (držia pevne v ústach) a snímateľné (dokážete si ich vybrať z úst). Z praxe vieme potvrdiť, že fixné náhrady spĺňajú oveľa väčšie nároky na estetiku a funkciu v ústach. Preto sa k nim prikláňame.

Každého pacienta najskôr vyšetríme.

Počas konzultácie spoločne vyberieme zubnú náhradu a povieme si, aké úkony treba urobiť pred začatím jej výroby (ošetriť zubné kazy, preliečiť zubné kanáliky mŕtvych zubov, zubná hygiena…) Dáme Vám termín, počas ktorého potrebné úkony zrealizujeme. Následne pristúpime k výrobe náhrady.

Vďaka technológii CAD/CAM (Computer Aided Design/Computer Aided Manufacturing) a frézovaniu náhrad z nekovových materiálov (keramika, zirkón keramika, BioHPP) dosahujú naši technici dokonalú biokompatibilitu a vynikajúcu presnosť náhrad. Každú náhradu následne vlastnoručne dofarbia podľa Vašich predstáv.

Z

Vyzerajú ako vaše prirodzené zuby

Z

Široká škála dostupných náhrad

Z

CAD/CAM pre vysokú presnosť

Z

Nekovové biokompatibilné materiály

Z

Ručné dofarbovanie

Akciové balíčky

Zvýhodnené balíčky našich služieb, navhrnuté tak, aby boli pre Vás naše služby dostupnejšie. 

Akciové balíčky

  Google recenzie

  Pacientske hodnotenia našich služieb

  Dnes mi trhal pan doktor Durica osmičku.dal to na PÁNA !! Bolo to bezbolestne a šup šup. Prostredie super ,ambulancie tak isto a personál na 1 s hviezdičkou. MAXIMALNA SPOKOJNOST a môžem len odporučiť.

  Tomas f.

  Mám panický strach zo zubárov , preto som trhanie osmičky odkladal vyše roka ! No po návšteve tejto kliniky už nepojdem nikde inde ! Tak profesionálny a prijemny prístup som nezažil ! Všetko mi vysvetlili , počkali keď som potreboval prestávku , na všetko odpovedali a zub bol von ani nie za pár sekund , teraz som už po zákroku doma , bolesti sú minimálne , opuch žiadny ! Naozaj ďakujem

  Samco Namysko

  Dnes som bola v DENTAL HARMONY na extrakciu 7 nakoľko sa mi cez víkend zlomila.Nepatrím k nim,aj napriek tomu ma zobrali...ten pristup sestričiek a PÁNA DOKTORA,je neporovnateľný. Sú užasní,milí,pán doktor si pospevoval aj napriek tomu ze sa mojej 7 nechcelo ísť von,a ešte popri tom vysvetloval novým mladým doktorom čo,ako a prečo robí. Za mňa 1*.Perfektný prístup.ĎAKUJEM...veľká spokojnosť

  Zdenka Bihariova